Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, beschikbaarheid of evenementen. 

31 oktober 2019

Werken bij Dé Smaakcateraar is een feestje. Je werkt binnen een gedreven team, krijgt veel vertrouwen en je wordt aangesproken op je talent. Wil jij deel uit maken van ons team en onze klanten verrassen met smaak, sfeer en meer? Kijk dan snel of er een vacature is die jou op het lijf geschreven is.

Ben jij flexibel inzetbaar, servicegericht en per direct beschikbaar? Neem dan contact met ons op. 

 
GEZOCHT: Afwassers

Vind jij het leuk om fysiek werk te doen én snel resultaat te zien van je werk? Ga dan aan de slag als afwasser!

Jouw ingrediënten:

 • Als afwasser ben je een onmisbare schakel tussen alle afdelingen binnen ons bedrijfJe bent minimaal 18 jaar;
 • Het is belangrijk dat je van aanpakken weet; 
 • De werktijden zijn wisselend, voornamelijk in het weekend waardoor een flexibele werkhouding een vereiste is;
 • Het gaat om flexibele uren, dus geen vast dienstverband.

Heb jij de juiste mix van ingrediënten? Ben je minimaal 18 jaar oud en straal je energie en plezier uit? Dan ontvangt Dé Smaakcateraar graag jouw CV met foto en motivatie, je kan deze mailen naar: info@desmaakcateraar.nl t.a.v. Jessy Tinneveld. 

Werken bij Dé Smaakcateraar is een feestje. Je werkt binnen een gedreven team, krijgt veel vertrouwen en je wordt aangesproken op je talent. Wil jij deel uit maken van ons team en onze klanten verrassen met smaak, sfeer en meer? Kijk dan snel of er een vacature is die jou op het lijf geschreven is.

Ben jij flexibel inzetbaar, servicegericht en per direct beschikbaar? Neem dan contact met ons op. 

 
GEZOCHT: Logistiek medewerker/chauffeur

Ter versterking van ons logistieke team zijn wij op zoek naar chauffeurs. Als chauffeur ben je verantwoordelijk voor het bezorgen en ophalen van cateringbestellingen bij onze klanten. 

Jouw ingrediënten:

 • Je bent in het bezit van een rijbewijs en hebt aantoonbare rijervaring;
 • Je bent klantgericht, representatief, enthousiast, kan goed in teamverband werken en bent sociaal vaardig;
 • Je bent minimaal 18 jaar;
 • Het is belangrijk dat je van aanpakken weet; 
 • De werktijden zijn wisselend, voornamelijk in het weekend waardoor een flexibele werkhouding een vereiste is;
 • Het gaat om flexibele uren, dus geen vast dienstverband.

Heb jij de juiste mix van ingrediënten? Ben je minimaal 18 jaar oud en straal je energie en plezier uit? Dan ontvangt Dé Smaakcateraar graag jouw CV met foto en motivatie, je kan deze mailen naar: info@desmaakcateraar.nl t.a.v. Jessy Tinneveld. GEZOCHT: Leerling kok(s)
Ben jij een gepassioneerd leerling Kok en zoek jij een afwisselende leerplek voor niveau 2 of 3? Solliciteer dan nu! Onze leermeesters staan klaar om jonge mensen te begeleiden met hun kookvaardigheden.
Jouw werkzaamheden:

 • Mise en Place. Verrichten van voorbereidende werkzaamheden als wassen, snijden, voorkoken, mengen / roeren, koken e.d. met behulp van messen, snij- en mengapparatuur en overige keukeninstallaties.
 • Bereiden van gerechten.
 • Beoordelen van de ingrediënten, uitvoeren van de bereidingsprocessen en bewaken / controleren ervan.
 • Schoonmaken van de werkomgeving, keukenmachines en –apparatuur en overige werkmaterialen.

Smaakt dit naar meer?

Kijk jij uit naar een afwisselende leerplek bij Dé Smaakcateraar? Solliciteren kan via info@desmaakcateraar.nl t.a.v. Jessy Tinneveld. 


  

 

Deel dit artikel

Een greep uit onze klanten

abc lingewaard.png
nijmegen business.png
schafer.png
broek.png
26_original.jpg
naamloos.png
Joosten Kunstoffen.png
home garden shop.png
Kom langs 0481-421334 0481-421334 Mail ons Wist je dat

Deze website maakt gebruik van cookies

De noodzakelijke cookies zijn nodig voor het functioneren van de website. De statistiek-cookies verzamelen geen persoonsgegevens en helpen ons de site te verbeteren. Overige cookies zorgen voor een optimaal werkende website inclusief embedded content. Bekijk het cookiebeleid.